Tytus Groan – WYNIKI

14 Maj

WYNIKI

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu, było nam niezmiernie miło przeczytać Wasze wypowiedzi. Był to konkurs z widocznym nastawieniem na jakość, a nie ilość. 😉 Cieszy nas fakt, że znaleźli się chętni, aby wykonać to niezbyt przecież proste zadanie. Podobało nam się, że wybieraliście zarówno te rzeczywiste zamki, które spotkać możemy w konkretnych miejscach świata, jak i te fantastyczne, które zobaczyć możemy tylko oczami wyobraźni.

Niestety mamy tylko jedną książkę i dlatego musieliśmy zdecydować się na jednego zwycięzcę, któremu przy okazji składamy szczególne gratulacje. A wygrywa…

Paulina

Dla której najpiękniejszym zamkiem jest pałac Królowej Śniegu. Przypominamy, że nagrodą w konkursie jest książka „Tytus Groan” ufundowana przez sklep bonito.pl.

Zwyciężczyni otrzyma od nas oficjalną informacje potwierdzającą wygraną drogą mailową. Składamy jeszcze raz serdeczne gratulacje, a pozostałych uczestników zapraszamy do innych konkursów, które na pewno pojawią się na naszym blogu w przyszłości. Koniecznie obserwujcie nasz profil na facebooku, gdzie znajdziecie najświeższe informacje.

Marta i Kacper.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: