Cena odwagi – WYNIKI KONKURSU

8 List

WYNIKI

Miała być nowa recenzja, ale dzisiaj jestem nieco nie w formie. Zamiast tego postanowiłam Wam przedstawić wyniki pierwszego z Halloweenowych konkursów. W tym rozdaniu do zdobycia były dwa egzemplarze książki Cena odwagi autorstwa Ewy Seno. Nastąpiły jednak pewne komplikacje…

Książki miały trafić do osób, które jako 13 i 35 prawidłowo odgadną tytuły dziewięciu horrorów na podstawie ich kadrów. Wybrałam naprawdę łatwe filmy, typowe klasyki gatunku. Zadanie było przyjemne, w sam raz do rozwiązania ze znajomymi lub rodziną. Był cały tydzień na zastanawianie się, wystarczyło odgadnąć 2 tytuły dziennie. Można było obrazek wrzucić na swoją tablicę na facebooka i poprosić znajomych o pomoc, było naprawdę tyle różnych możliwości! Cieszę się, że jednak były osoby, które podjęły wyzwanie i nieco się przyłożyły. Spodziewajcie się więcej konkursów w tym stylu, bo kto poświęci trochę czasu na pewno da sobie radę, a ja nie lubię rozdawać książek zupełnie za darmo. Jako, że dzisiaj nie mogę nagrodzić osób z numerem 13 i 35, ponieważ takie najzupełniej nie istnieją, nagradzam dwie osoby, które były najbliżej tych numerów. Dwie ostatnie osoby, które prawidłowo rozwiązały zagadkę.

Zwycięzcy:
Klaudia Skiedrzyńska
Leszunio

Wszyscy zwycięzcy otrzymają ode mnie jeszcze dzisiaj maila w związku z wygraną. Ja składam serdeczne gratulacje zwycięzcom, a resztę uczestników zapraszam do innych konkursów w przyszłości. Do zdobycia będą inne atrakcyjne nagrody książkowe. Obserwujcie facebooka, tam wszystkie informacje są podawane na bieżąco.

Marta.

Reklamy

Komentarze 2 to “Cena odwagi – WYNIKI KONKURSU”

  1. Klaudia Skiedrzyńska Listopad 8, 2014 @ 9:03 pm #

    Dziękuję! 🙂 To moje 6 podejście w konkursach o tę książkę 🙂

  2. Monika W. Listopad 9, 2014 @ 1:42 pm #

    Gratulacje!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: